Dozownik Tork do czyściw w małych rolach biało-turkusowy

Tork
653000
Tork
Cena
463,07 zł 376,48 zł
Dozownik Tork Performance ścienny do czyściw w małych rolach

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Czyściw

3 do 10 dni roboczych

System: W2
Kolor: Biało-turkusowy
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 44,7 x 32,8 x 30,2 cm

Duża pojemność i oszczędność miejsca: sprytny montaż na ścianie oszczędza cenną przestrzeń. Otwierane na bok drzwiczki: wygodna wymiana wkładów. Bardzo trwałe zawiasy: niezawodne działanie i długotrwałe użytkowanie. Gumowa podkładka dozująca: weź tyle czyściwa ile potrzebujesz lub dozuj pojedyncze odcinki. Zamykany dozownik: ochrona czyściwa przed zmoczeniem i zabrudzeniem.
Elastyczny montaż za pomocą magnesów: bez wiercenia dziur.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540430936
Producent Tork
System W2 - System ściereczek w roli combi
Kolor Biało-turkusowy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast