Dozownik Tork do mydła w piance 1l sensorowy, dozowanie bezdotykowe, stal nierdzewna, srebrny, system S4

Tork
460009
Tork
Cena
658,53 zł 535,39 zł
Dozownik Tork do mydła w piance z bezdotykowym systemem dozowania

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Mydła w Płynie

5 do 10 dni roboczych

Dozownik na wkłady z pianką 1l.

System: S4
Kolor: srebrny
Tworzywo: stal nierdzewna
Wymiary: 27,8 x 16 x 13 cm

Opis:
Bezdotykowy system dozowania - nowoczesne, komfortowe rozwiązanie i maksymalna higiena. Unikalny system - pierwszy dozownik wykonany z aluminium z fotokomórką do mydła w piance - do łazienek, w których wygoda użytkowania oraz higiena stanowią kluczową kwestię Kontrolowane zużycie - dozowanie jednakowej ilości mydła - wystarczającej do dokładnego umycia dłoni - za każdym razem Sygnał świetlny (kolor czerwony) i dźwiękowy informuje, kiedy kończy się wkład. Sygnał świetlny (kolor żółty) i dzwiękowy informuje, kiedy kończą się baterie.

Dozownik nie jest wyposażony fabrycznie w baterie

Do dozownika potrzeba 4 baterie R14
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540782318
Producent Tork
System S4 - System mydeł w pianie
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast