Dozownik Tork Fastfold do serwetek na stolik

Tork
271800
Tork
Cena
129,20 zł 105,04 zł
Dozownik Tork Fastfold do serwetek na stolik jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 4 szt.</strong>
Dozownik do serwetek na stolik Tork Fastfold

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

3 do 10 dni roboczych

System N2.
Dozownik Tork do serwetek  na stolik.
Wymiar serwetki  25 x 30 cm 
Materiał: aluminium + ABS.
Kolor: szary
Wym. 13,1 x 10,1 x 14,7 cm.
Pojemność dyspensera 90 serwetek.

 

Dyspenser o barodzo małych wymiarach, idelanie sprawdzi się na stolikach w kawiarniach i barach. Dozuje tylko jedną serwetkę na raz: ekonomiczne rozwiązanie. Łatwy do uzupełnienia .Niewielkich rozmiarów: odpowiedni nawet do małych miejsc. Higieniczne i proste rozwiązanie chroniące serwetki przed brudem i wilgocią.

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540068818
Producent Tork
System N2 - System dozowania serwetek Fastfold
Kolor Szary
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast