Dozownik do serwetek w składce Tork Xpressnap® na ladę czarny

Tork
272511
Tork
Cena
314,28 zł 255,51 zł
Dozownik Tork do serwetek w składce na ladę

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

5 do 10 dni roboczych

System: N4
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik
Wymiary: 14,5x 19,1 x 30,7 cm
Pojemność: 550 serwetek

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI

Wysoki poziom higieny, dzięki dozowaniu pojedyńczych serwetek. Ogranicza ilość odpadów. Możliwość umieszczenia reklam w specjalnym okienku reklamowym AD-a-Glance. Możliwość ustawienia dozownika zarówno w pionie jak i poziomie. Idealny do kawiarni i cukierni
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540660746
Producent Tork
System N4 - System dozowania serwetek Xpressnap
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast