Dozownik Tork Xpress® do ręczników papierowych wielopanelowych biały

Tork
552000
Tork
Cena
193,79 zł 157,55 zł
Dozownik Tork do ręczników wielopanelowych

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Ręczników w Składce

3 do 10 dni roboczych

System: H2
Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 44,4 x 30,2 x 10,2 cm

Zabezpieczenie przed przepełnieniem - specjalne widełki gwarantują, iż dozownik będzie wypełniony odpowiednią ilością ręczników. System bezdotykowy, użytkownik dotyka tylko swojej części ręcznika - higieniczne rozwiązanie. Smukły dozownik - atrakcyjny wygląd oszczędzający miejsce. Otwierany z boku - łatwy do uzupełnienia w każdej chwili. Dozowanie jednego ręcznika naraz - redukcja zużycia wkładu. Dozownik Tork do ręczników wielopanelowych (system H2) jest przeznaczony do łazienek, w których ceni się wygodę i wysoki poziom higieny, czyli do takich miejsc jak restauracje i biura.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540349122
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast