Ekstra miękki papier toaletowy Tork Mid-size, trzywarstwowy biały

Tork
127510
Tork
Cena
10,91 zł 10,10 zł
Ekstra miękki papier toaletowy Tork Mid-size, trzywarstwowy biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 27 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toalet. Tork Premium Extra compact a'27

Opakowanie zbiorcze

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy w Rolkach

3 do 10 dni roboczych

System: T6
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza+makulatura
Ilość warstw: 3
Szerokość listka: 9,9 cm
Długość rolki: 70 m
Średnica rolki: 13,2 cm
Ilość rolek w kartonie: 27

Ozdobiony fioletowym, dekoracyjnym wzorem w kształcie liścia stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ręczników dekorowanych Tork. Wydajne rozwiązanie. Rzadka wymiana wkładów. Papier nie jest perforowany, co obniża jego zacięcie się  w dozowniku. Każdą rolkę pokryto ochronną banderolą, na której umieszczono łatwą w zrozumieniu instrukcję uzupełniania dozownika. Opakowanie zawiera 27 rolek.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540475920
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T6 - Kompaktowy System Toaletowy
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast