Ręcznik papierowy Tork Xpress Universal 3 panelowy (w składce wielopanelowej)

Tork
150299
Tork
Cena
17,26 zł 14,03 zł
Ręcznik papierowy Tork Xpress Universal 3 panelowy (w składce wielopanelowej) jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 20 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik Tork w składce wielopanelowej Tork Premium biały miękki 3 panelowy

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki w Składce Xpress

3 do 10 dni roboczych

System: H2-Interfold System
Kolor: Biały
Surowiec: makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 4740
Wymiary odcinka: 21,2 x 25,5 cm 
Ilość bind w kartonie: 20

Ręcznik w składce wielopanelowej, stanowi skuteczne i oszczędne rozwiązanie. Ręczniki pasują do dozownika do ręczników w składce wielopanelowej Tork Xpress®, który sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu. Nie zajmuje dużo miejsca i zapewni wygodę oraz higienę dla Twoich gości.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540723687
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Poziom jakości Universal
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast