Jednorazowy ręcznik do włosów Tork biały

Tork
746000
Tork
Cena
297,98 zł 242,26 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Ręcznik do włosów Tork Advanced a'250

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki Papierowe ZZ składane

3 do 10 dni roboczych

Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 5
Wymiary odcinka: 30 x 68 cm
Ilość sztuk w kartonie: 250

Miękkie i delikatne o wysokiej absorpcji. Mocne i wytrzymałe, także po zmoczeniu. Doskonale zastępują ręczniki tekstylne zwiększając higienę oraz obniżając koszty.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310797460004
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast