Kosz Tork na odpady 5 l biały

Tork
564000
Tork
Cena
174,78 zł 142,10 zł
Kosz Tork na odpady

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Kosze na Odpady

3 do 10 dni roboczych

System: B3
Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik ABS
Wymiary: 38 x 19,4 x 16 cm
Pojemność: 5 l

Kosz przeznaczony do damskich toalet na odpadki higienicze. Kosz można zamontować do ściany. Trwały z samozamykajacą się pokrywą pomaga w zachowaniu porządku i higieny. Stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia łazienki.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540492842
Producent Tork
System B3 - Sanitarne systemy koszowe
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast