Kosz na odpady 50 L, Tork Image Design stalowy

Tork
460011
Tork
Cena
1 000,43 zł 813,36 zł
Kosz Tork na odpady

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Kosze na Odpady

3 do 10 dni roboczych

System: B1
Kolor: Srebrny
Tworzywo: Stal nierdzewna
Wymiary: 61,4 x 39,5 x 25,3 cm
Pojemność: 50 l

Funkcjonalny i nowoczesny. Powierzchnia ze stali nierdzewnej została poddana utlenianiu anodowemu, dzięki czemu ślady palców oraz zarysowań nie są widoczne. Atrakcyjny wizualnie - do wnętrz o wysokim standardzie. Kompaktowe rozwiązanie, które oszczędza miejsce. Możliwość montażu do ściany lub podłogi. Worek na odpady ukryty we wnętrzu - jego widok nie szpeci wnętrza łazienki
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540781991
Producent Tork
System B1 - system koszy 50L
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast