Mydło w piance Tork Premium delikatne

Tork
520501
Tork
Cena
56,05 zł 45,57 zł
Mydło w piance Tork Premium

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w Płynie

3 do 10 dni roboczych

System: S4
Kolor: Bezbarwny
Pojemność: 1l = 2500 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

Tork mydło w piance  jest idealny do użytku w toaletach o dużym natężeniu ruchu, z powodu jego wysokiej wydajności. Butelka zawiera 2500 dawek, co oznacza, że potrzebuje uzupełniania rzadziej. Tork mydło w piance daje więcej używając mniej.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540507539
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S4 - System mydeł w pianie
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast