Mydło w płynie Tork Universal

Tork
409840
Tork
Cena
37,97 zł 30,87 zł

Mydło w płynie Tork Universal

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w Płynie

3 do 5 dni roboczych

Kolor: bezbarwny
Pojemność: 5 l

Opis:
Mydło w płynie Tork Universal o dużej pojemność 5 l, delikatny dla skóry rąk, przebadane dermatologicznie o subtelnym zapachu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 5997960550285
Producent Tork
Poziom jakości Universal
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast