Papier toaletowy Tork maxi jumbo, 2w., biały, makulatura, 360m, 6 rolek/op, system T1

Tork
110273
Tork
Cena
35,03 zł 28,48 zł
Papier toaletowy Tork maxi jumbo, 2w., biały, makulatura, 360m, 6 rolek/op, system T1 jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w jumbo roli Tork Premium

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy w Roli Jumbo

System: T1
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość listków: 1800
Wymiary listka: 9,7 x 20 cm
Długość rolki: 360 m
Średnica rolki: 26 cm
Ilość rolek w kartonie: 6

Papier dwuwarstwowy wykonany z makulatury przeznaczony jest do toalet o dużym natężeniu ruchu Papier dwuwarstwowy wykonany z makulatury przeznaczony jest do toalet o dużym natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791268415
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T1 - System toaletowy Jumbo
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast