Ręcznik kuchenny Tork wyjątkowo chłonny

Tork
120269
Tork
Cena
4,49 zł 3,65 zł
Ręcznik kuchenny Tork wyjątkowo chłonny jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręczniki kuchenne Tork Premium a'24

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki Kuchenne

3 do 10 dni roboczych

Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 1536
Wymiary odcinka: 23 x 24 cm
Długość rolki: 15,36 m
Średnica rolki: 10,7 cm
Ilość rolek w kartonie: 24

Ręcznik kuchenny 2-warstwowy, biały, celulozowy. Wysokiej jakości do wycierania rąk i powierzchni. Gofrowany dla uzyskania większej mięsistości i szybszej chłonności.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540006308
Producent Tork
Poziom jakości Premium
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast