Ręcznik papierowy w roli Tork Matic® Advanced niebieski miękki

Tork
290068
Tork
Cena
56,94 zł 46,29 zł
Ręcznik papierowy w roli Tork Matic® Advanced niebieski miękki jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik Tork w roli Matic System H1 niebieski 150m 2w.

Odpowiednik produktu: 290076

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki Papierowe w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: H1
Kolor: Niebieski
Surowiec: Celuloza TAD+makulatura 
Ilość warstw: 2
Długość rolki: 150 m
Ilość odcinków: 600  
Szerokość rolki:  21 cm 
Średnica rolki: 19 cm
Wymiary odcinka: 21x25 cm
Ilość rolek w kartonie: 6

Ręcznik dwuwarstwowy, w którym jedna warstwa wykonana jest z celulozy w technologii TAD, a druga z niebieskiej makulatury. Dzięki wykonaniu produktu w technologii TAD, ręcznik jest niezwykle chłonny oraz mięsisty. Ekstra miękkość produktu uzyskiwana jest podczas łączenia dwóch warstw ręcznika przy użyciu minimalnej ilości kleju wkomponowanego w jego strukturę w formie bezbarwnego wzoru. Produkt polecany szczególnie do kuchni oraz łazienek o dużym natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540122923
Producent Tork
System H1 - System ręczników do rąk w roli
Poziom jakości Advanced
Kolor Niebieski
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast