Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Advanced zielony

Tork
290179
Tork
Cena
17,84 zł 14,50 zł
Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Advanced zielony jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 15 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Recznik w skadce ZZ Tork Advanced

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki Papierowe ZZ składane

System: H3
Kolor: Zielony
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3750
Wymiary odcinka: 24,8 x 23 cm. 
Ilość bind w kartonie: 15

Ręcznik jest chłonny oraz wytrzymały nawet po zmoczeniu. Wytłoczony wzór na ręczniku zapewnia komfort osuszania dłoni. Produkt polecany do miejsc o dużym i średnim natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540544800
Producent Tork
System H3 - System ręczników Singlefold w składce C/ZZ
Poziom jakości Advanced
Kolor Zielony
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast