sprzęt do mycia okien Unger 

Masz dosyć ręcznego mycia szyb, po którym i tak zostają nieestetyczne smugi? Jak zatem zadbać o czystość powierzchni szklanych, które są przecież wizytówką każdego biura, obiektu publicznego czy instytucji kultury? Profesjonalne firmy sprzątające stawiają na sprawdzonego producenta Unger, oszczędzając tym samym czas oraz zwiększając wydajność pracy. Marka nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o niezawodny sprzęt do mycia okien. Wśród proponowanych akcesoriów na szczególną uwagę zasługują zmywaki i stelaże, gąbki i mopy czy pojemne wiadra. Przekonaj się, że pielęgnacja szyb może być jeszcze szybsza i dokładniejsza.

Niezawodny sprzęt do mycia okien Unger

Zwykle mycie powierzchni szklanych składa się z trzech etapów: czyszczenia, osuszania oraz polerowania. A gdyby tak ograniczyć ten żmudny proces do jednej czynności, uzyskując podobny efekt? Z marką Unger usuniesz kurz i brud z szyb, pozostawiając je idealnie lśniącymi. Postaw na sprawdzone akcesoria, które dotrą w nawet trudno dostępne miejsca. Ścierki dobrze pochłaniające wilgoć, gąbki i szczotki z zaciskiem czy lekkie i wytrzymałe sztyle teleskopowe są niezwykle skuteczne i wygodne w użyciu. 


Producent Unger poleca także zmywaki z innowacyjnym mechanizmem blokującym, który zabezpiecza system obrotowy w pozycji środkowej. Wyposażone zostały w długie włókna z wbudowaną szczeciną szorującą z mikrofibry oraz lekki i solidny stelaż aluminiowy T-bar. Dla jeszcze lepszego i skuteczniejszego mycia szyb warto zdecydować się na gumowe ściągaczki do wody oraz wiadra z ergonomicznymi uchwytami, dobrze widoczną miarą oraz wlewami umieszczonymi na dwóch przeciwległych rogach.

Mycie powierzchni szklanych z marką Unger

Skuteczne mycie szyb wymaga odpowiedniego sprzętu, który pozwoli usunąć uporczywe zabrudzenia, nie pozostawiając smug. Producent Unger ma w swojej ofercie praktyczny zestaw, na który składają się butelki ze spryskiwaczami, do których można wlać płyn czyszczący, ścierki do polerowania oraz skrobaczki do usuwania większych zabrudzeń. Teraz wszystkie narzędzia i niezbędne akcesoria możesz mieć w jednym miejscu – w specjalnej kieszeni z obszernymi przegródkami. Nie musisz już tracić czasu na wymianę sprzętu.