Suszarka kieszeniowa do rąk Eco Jet stal matowa

M73M
Cena
4 498,73 zł 3 657,50 zł
3 do 5 dni roboczych
Merida

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Suszarki do Rąk

Szczegóły

Nowoczesna suszarka kieszeniowa do rąk ECO-JET wyposażona w niezawodny, wysokosprawny silnik bezszczotkowy (silnik BLDC). Zastosowanie tego nowowczesnego rozwiązania sprawia, że suszarka posiada wysoką niezawodność i dużo wyższą trwałość w porównaniu do suszarek z tradycyjnym silnikiem szczotkowym. Zastosowanie silnika bezszczotkowego zapewnia również cichszą pracę suszarki oraz wyższą sprawność energetyczną. Ręce suszone mogą być silnym strumieniem ciepłego bądź zimnego powietrza, suszarka posiada bowiem wyłącznik grzałki. W trybie ECO, po wyłączeniu grzałki, pobór mocy spada o 50% i wynosi 700 W (moc wyjściowa wynosi 1400 W). Dodatkowo suszarka posiada również wyłącznik główny, który umożliwia wyłączenie suszarki bez konieczności odłączania jej od zasilania. Standardowo suszarka wyposażona jest w przewód zasilający z wtyczką, dzięki czemu możliwe jest podłączenie bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, bez konieczności przerabiania instalacji elektrycznej.

Suszarka uruchamiana jest automatycznie za pomocą czujnika zbliżeniowego, posiada LED-owy wskaźnik czasu suszenia i sygalizator trybu pracy (ECO i Standard). Podczas pracy komora suszenia oświetlana jest diodami LED. Efektywny czas pracy wynosi 18 sekund.

Woda zdmuchiwana z rąk odprowadzana jest do specjalnego zbiorniczka, który znajduje się w dolnej części obudowy. Zapobiega to "rozchlapywaniu" wody wokół suszarki. W dolnej części obudowy znajduje się również filtr antybakteryjny z warstwą pochłaniającą zapachy

Obudowa suszarki wykonana jest ze stali matowej oraz trwałego tworzywa ABS, które gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Na suszarkę udzielamy 3-letniej gwarancji.

Suszarka posiada innowacyjny system podwójnej filtracji powietrza: wstępną poprzez dolny filtr/pochłaniacz zapachów XZA040 oraz ostateczną dzięki górnemu filtrowi HEPA XZA039. Dodatkowo suszarka posiada możliwość zastosowania wkładu zapachowego - cytrusowego TAA101. Zapewnnia to przyjemny zapach w pomieszczeniu przy każdorazowym użyciu suszarki.

https://www.youtube.com/embed/-ix50aaWi6E?rel=0

https://www.youtube.com/embed/-E9yDAmzpuM?rel=0

PARAMETRY TECHNICZNE

pojemność 68 l
wysokość 67,5 cm
szerokość 30,1 cm
głębokość 25 cm
moc wyjściowa 1400/700 W
waga 8,5 kg
bryzgoszczelność IP22 
prędkość powietrza 400 km/h
czas suszenia 18 s
Więcej informacji
Więcej informacji
Producent Merida
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast