Płyn do czyszczenia deski sedesowej Tork

Tork
420302
Tork
Cena
28,29 zł 23,00 zł
Płyn mini Tork Premium do czyszczenia deski sedesowej

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dezynfekcja Toalety i Sanitariatu

3 do 10 dni roboczych

System: S2
Kolor: Bezbarwny
Pojemność: 475 ml = 600 dawek
Ilość sztuk w kartonie: 8

Doskonały do zapewnienia pewności i wygody użytkownikom. W sposób higieniczny czyści deskę sedesową. Szybko wysycha. Pomaga zneutralizować brzydkie zapachy.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540390872
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S2 - System do mydeł w płynie, mały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast