Taski Jontec Matt - Matowa powłoka zabezpieczająca do podłóg

Johnson Diversey
VG11695-1
Johnson Diversey
Cena
422,90 zł 343,82 zł

Matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, nie wymagającą częstej pielęgnacji

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Powłoki Polimerowe i Akrylowe

3 do 5 dni roboczych

Matowa powłoka polimerowa o dużej twardości, niewymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowana do większości typów podłóg wodoodpornych. Cechuje ją unikalny matowy wygląd, wysoka twardość, odporność na preparaty dezynfekcyjne i alkohole, krótki czas schnięcia i łatwość w renowacji. Spełnia standardy ASTM D-2047 w zakresie współczynnika tarcia statycznego

  • Sposób użycia: Środek gotowy do użycia
  • Wartość pH koncentratu: 8,6
  • Opakowania: kanister 5 l

Zastosowanie

Nakładanie powłoki:

Usunąć luźno przylegające zabrudzenia. Przy pomocy odpowiedniego zdzieracza linii TASKI Jontec przygotować podłogę do nałożenia powłoki zabezpieczającej. Zneutralizować zdzieracz, jeżeli to konieczne. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Nakładać powłokę przy pomocy aplikatora pasami zachodzącymi na siebie, szerokość pasów 1-1,5 m. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Drugą warstwę nakładać poprzecznie do pierwszej. W razie potrzeby trzecią warstwę nałożyć po wyschnięciu drugiej, poprzecznie do niej.

Pielęgnacja:

Luźno przylegające zabrudzenia należy usuwać na bieżąco. Do usuwania zabrudzeń przylegających do powierzchni należy używać odpowiedniego preparatu myjącego lub myjąco-powlekającego TASKI Jontec.

Uwagi

Nie wlewać preparatu ponownie do opakowania.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Więcej informacji
Producent Johnson Diversey
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast