Porodur - Zabezpieczanie posadzek betonowych

Pramol
2025
Pramol
Cena
361,71 zł 294,07 zł

Powłoka polimerowa do twardych powierzchni - impregnat do wypełniania porów

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Powłoki Polimerowe i Akrylowe

Tylko %1 pozostał
5 do 10 dni roboczych

Preparat na bazie akryli zalecany do wypełniania i koserwacji porowatych powierzchni np: beton, kamień naturalny i sztuczny, linoleum, PCV, sztuczna żywica, guma i podłoża szpachlowane. Nabłyszcza powierzchnię. Tworzy trwałą trudno dostępna dla brudu powłokę ochronną o właściwościach antypoślizgowych. Zaleca się położenie 1-3 warstw. Aplikować ręcznie.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 1,5-3 l/100 m2
  • pH koncentratu: 8,4
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Podłoże wyczyścić środkiem do gruntownego mycia, spłukać i dobrze wysuszyć. Środek nałożyć mopem albo szmatą na czyste i wyschnięte podłoże. Na podłoże o dużej chłonności środek nałożyć jeszcze raz po około 1 h. Stosować na podłoże odtłuszczone i wolne od wosku. Cement i beton zbrojony, przed zastosowaniem powinien być całkowicie wyschnięty. Sprzęt do nakładania preparatu po skończeniu pracy wypłukać w wodzie.

Uwagi

Środek nie nadaje się do podłoży z parkietu, korka i podłoży kamienno-drewnianych. Przed zastosowaniem sprawdzić oddziaływanie preparatu w niewidocznym miejscu. Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% anionowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, środki sztuczne, woski, środki konserwujące.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast