Porodur - Zabezpieczanie posadzek betonowych

2025
Cena
305,00 zł 247,97 zł

Powłoka polimerowa do twardych powierzchni - impregnat do wypełniania porów

Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Powłoki Polimerowe i Akrylowe

Szczegóły

Preparat na bazie akryli zalecany do wypełniania i koserwacji porowatych powierzchni np: beton, kamień naturalny i sztuczny, linoleum, PCV, sztuczna żywica, guma i podłoża szpachlowane. Nabłyszcza powierzchnię. Tworzy trwałą trudno dostępna dla brudu powłokę ochronną o właściwościach antypoślizgowych. Zaleca się położenie 1-3 warstw. Aplikować ręcznie.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 1,5-3 l/100 m2
  • pH koncentratu: 8,4
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Podłoże wyczyścić środkiem do gruntownego mycia, spłukać i dobrze wysuszyć. Środek nałożyć mopem albo szmatą na czyste i wyschnięte podłoże. Na podłoże o dużej chłonności środek nałożyć jeszcze raz po około 1 h. Stosować na podłoże odtłuszczone i wolne od wosku. Cement i beton zbrojony, przed zastosowaniem powinien być całkowicie wyschnięty. Sprzęt do nakładania preparatu po skończeniu pracy wypłukać w wodzie.

Uwagi

Środek nie nadaje się do podłoży z parkietu, korka i podłoży kamienno-drewnianych. Przed zastosowaniem sprawdzić oddziaływanie preparatu w niewidocznym miejscu. Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% anionowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, środki sztuczne, woski, środki konserwujące.

Więcej informacji
Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV
Czytaj również
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast