Dozownik Tork do papieru toaletowego w rolkach podwójny czarny

Tork
557008
Tork
Cena
174,78 zł 142,10 zł
Dozownik Tork do papieru toaletowego w rolkach konwencjonalnych podwójny

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Papieru Toaletowego w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: T4
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 15,8 x 28,6 x 15,3 cm

Smukły dozownik - atrakcyjny wygląd oszczędzający miejsce. Mieści 2 rolki konwencjonalne co zapewnia rzadszą wymianę wkładów. Użytkownik może korzystać z dwóch rolek papieru w każdym momencie. Wbudowane w dozownik ząbki z włókna szklanego gwarantują łatwiejsze dozowanie papieru. Dozownik Tork do papieru toaletowego w rolkach konwencjonalnych stanowi optymalne wyposażenie toalet o małym natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540355024
Producent Tork
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast