Dozownik Tork do ręczników papierowych w roli biały z bezdotykowym systemem dozowania

Tork
551100
Tork
Cena
1 196,42 zł 972,70 zł
Dozownik Tork do ręczników w roli z bezdotykowym systemem dozowania

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Ręczników w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: H1
Kolor: biały
Tworzywo: plastik ABS+MABS
Wymiary: 36,8x33,1x20,6 cm

Opis:
Bezdotykowy system dozowania – nowoczesne rozwiązanie i większa higiena. Kontrolowane zużycie – dozowanie jednego ręcznika na raz i regulowanie jego długości. Wydajne rozwiązanie – rzadka wymiana rolek i łatwa obsługa.

 

 

Dozownik nie jest wyposażony fabrycznie w baterie

Do dozownika potrzeba 3 baterie R20


 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540348989
Producent Tork
System H1 - System ręczników do rąk w roli
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast