Białe serwetki dyspenserowe Tork Xpressnap Snack®, składane w 1/4

Tork
17840
Tork
Cena
49,20 zł 40,00 zł
Białe serwetki dyspenserowe Tork Xpressnap Snack®, składane w 1/4 jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 8 szt.</strong>
Serwetki dyspenserowe w składce Tork Universal

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Serwetki Dyspenserowe

3 do 10 dni roboczych

System: N10
Składanie: 1/4
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 1
Wymiary odcinka: 21,3 x 21,6 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 8
Ilość serwetek w kartonie - 9000 szt.

Rekomendowane do miejsc o dużym natężeniu ruchu tj. bary fast-food, pizzerie, lodziarnie, cukiernie, stołówki pracownicze, szkoły itp.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540660869
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System N10 - System dozowania serwetek Xpressnap Snack
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast