Mały dozownik na serwetki Tork Xpressnap Snack® drewniany

Tork
273003
Tork
Cena
296,57 zł 241,11 zł
Dozownik Tork do serwetek

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Serwetek

3 do 10 dni roboczych

System: N10
Kolor: Brązowy
Tworzywo: Drewno
Wymiary: 11,6 x 14,6 x 13,6 cm
Pojemność: 75 serwetek

Pięknie zaprojektowany mały dozownik do serwetek wykonany ze szlachetnych materiałów (drewno orzechowe). Mały dozownik, pasujący do każdego wnętrza. Ogranicza zużycie i redukuje ilość odpadów. Zwycięzca nagrody Red Dot Design Award 2014.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540697841
Producent Tork
System N10 - System dozowania serwetek Xpressnap Snack
Kolor Brązowy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast