Stripol - Agresywny preparat do usuwania wosku z posadzki

Pramol
2019
Pramol
Cena
158,33 zł 128,72 zł

Preparat  do usuwania starych warstw polimerów i akryl, do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok polimerowych, woskowych emulsji połyskowych oraz uporczywych zabrudzeń

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Stripery - Usuwanie Powłok

Tylko %1 pozostał

Wysoce skuteczny, skoncentrowany środek do usuwania starych warstw pollimerów i akryli, do gruntownego doczyszczania podłóg odpornych na działanie środków alkalicznych. Odpowiedn do usuwania powłok polimerowych, woskowych emulsji połyskowych oraz uporczywych zabrudzeń ze wszystkich podłóg zmywalnych takich jak tworzywa sztuczne (PCV), beton twardy, płytki podłogowe, klinkier, kamień naturalny i sztuczny, guma, ksylolit. Delikatnie rozjaśnia powierzchnie z zawartością wapnia. Nie stosować do podłóg drewnianych, korkowych i z linoleum. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 2-20%
  • pH koncentratu: 13,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Wlać 0,2– 0,5 l na 10 l ciepłej wody (2 – 5%) do zmywania lekkich zabrudzeń oraz miękkich powłok(wosk). Do usuwania powłok akrylowych i wyjątkowo uporczywych zabrudzeń stosować 0,5 – 2 l na 10 l wody (5-20%). Rozprowadzić roztwór. Pozostawić na ok. 10 min. Szorować powierzchnię maszyną wyposażoną w pad czyszczący a następnie usunąć roztwór odkurzaczem do pracy na mokro. Spłukać powierzchnie czystą wodą i osuszyć odkurzaczem do pracy na mokro. Przed zastosowaniem dalszej powłoki także wypłukać czystą wodą. Przy jasnym linoleum i asfalcie nie stosować dozy powyżej 10%.

Uwagi

Zmywać natychmiast wodą plamy na powierzchniach pomalowanych lub lakierowanych czy listwach cokołowych.

Bezpieczeństwo

Posiada właściwości drażniące skórę i oczy. W czasie pracy z produktem należy stosować rękawice ochronne. Natychmiast zdjąć zabrudzone ubranie lub obuwie W razie kontaktu z
oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, anionowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, substancje barwiące, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast