Grillnet Extra - Mycie piekarników, grilli, rusztu i frytownic

Pramol
2051
Pramol
Cena
29,09 zł 23,65 zł

Preparat do mycia grilli, piekarników, blach do pieczenia itp. Usuwa trudne przypalone zabrudzenia

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Doczyszczanie Stali

Tylko %1 pozostał

Alkaliczny preparat o lepkiej konsystencji. Łatwo rozpuszcza i usuwa przypalone pozostałości. Dzięki konsystencji ściekanie z pionowych powierzchni zostało spowolnione, przez co skuteczność działania jest wyraźnie podwyższona. Zastosowanie: urządzenia do grilla, piekarniki, blachy do pieczenia, płyty kuchenne, frytownice i mocno zabrudzone patelnie.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • pH koncentratu: 13
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Spryskać koncentratem albo równomiernie nałożyć ścierką (nałożyć rękawice gumowe). Rozprowadzić równomiernie szczotką lub padem ręcznym i zmyć wodą. Wyczyszczone powierzchnie (urządzenia ) mające kontakt z żywnością przed użyciem spłukać wodą. Nie używać do aluminium i samoczyszczących się pieców katalitycznych.

Uwagi

Posiada właściwości żrące. W czasie pracy z produktem należy stosować odzież i rękawice ochronne. Natychmiast zdjąć zabrudzone ubranie lub obuwie.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Środki powierzchniowo-czynne, środki kompleksowe, organiczne aminy, rozpuszczalniki wodo-rozpuszczalne, środki zapachowe, alkalia

Dane techniczne

Trwałość: co najmniej 2 lata

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Mycie naczyń
Rodzaj powierzchni Metal i armatura
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast