Puracid - Gruntowne odkamienianie niecek basenowych oraz natrysków

Pramol
2033
Pramol
Cena
24,19 zł 19,67 zł

Preparat do usuwania osadów wapiennych o działaniu czyszczącym (odkamieniacz)

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Doczyszczanie Powierzchni

Tylko %1 pozostał

Środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa osady wapienne i inne zanieczyszczenia. Wyśmienity środek czyszczący do wszelkich pomieszczeń sanitarnych takich jak baseny kryte, kąpieliska, łazienki, toalety, kuchnie zbiorowe, płyty kamienne, armatura, porcelana sanitarna, baseny z tworzyw sztucznych, chromstal chromowo - niklowa. Do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: roztwór 1-10 %
  • pH koncentratu: 0,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

100-1000 ml na 10 l wody (1 – 10%) w zależności od warstwy osadu i zabrudzenia. Fugi z materiału wrażliwego na działaniu kwasu zwilżyć wodą. Nanieść lub spryskać roztwór. Oporne zeskorupienia czyścić padem. Spłukać wodą.

Bezpieczeństwo

Stosować ochronę dróg oddechowych, rękawiczki przy dłuższej pracy lub wrażliwej skórze. Chronić oczy. Przy zetknięciu ze skórą lub oczami natychmiast obficie przemyć wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Uwagi

Nie stosować do wapieni (łupień, trawertyn, solnhofer, marmur) i kamieni sztucznych (terazzo). Przy emalii i płytach glazurowanych sprawdzić odporność na działanie kwasu. Do emalii (np. wanna kąpielowa) stosować 100 – 300 ml na 10 l wody (1-3%).

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: kwasy nieorganiczne, substancje zapachowe, substancje barwiące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Sanitariat
Rodzaj powierzchni Porcelana sanitarna
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast