CLEAN UP G 555 Buzil - Czyszczenie klawiatury

Buzil
G555
Buzil
Cena
62,07 zł 50,46 zł

Specjalistyczny preparat czyszczący w sprayu na bazie rozpuszczalników do wszystkich nawierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników, zwłaszcza do usuwania uporczywych zabrudzeń w biurze.

Termin przydatności produktu liczony jest 36 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Odtłuszczanie Powierzchni

5 do 10 dni roboczych

Środek przeznaczony do czyszczenia wszystkich odpornych na działanie rozpuszczalników nawierzchni i materiałów z resopalu, stali szlachetnej a także przedmiotów stojących na biurkach, rysownic, klawiatur, telefonów, komputerów, drzwi itp. Usuwa zabrudzenia po ołówkach, wodoodpornych flamastrach, długopisach, kalce, tuszach i tonerach. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się brudu. Można go stosować punktowo. Czyści intensywnie nie pozostawiając smug.

  • Sposób użycia: Środek gotowy do użycia
  • Wartość pH: 10,5-11,5

Wskazania szczegółowe:

Stosować bez rozcieńczania. Natrysnąć na nie mechacącą się szmatkę. Nanieść na plamę, pozostawić na chwilę do zadziałania. Nawierzchnię wytrzeć i spłukać czystą wodą.

Uwagi:

Przed zastosowaniem na materiałach farbowanych, wrażliwych lub lakierowanych przeprowadzić test trwałości kolorów w mało widocznym miejscu. Przestrzegać wskazówek producenta odnośnie czyszczenia.
Produkt skrajnie łatwopalny. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Bezpieczeństwo:

Nie wdychać gazu/dymu/pary/rozpylonej cieczy. Zanieczyszczona skórę natychmiast przemyć dużą
ilością wody. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Trzymać z dala od dzieci.

Więcej informacji
Producent Buzil
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Rodzaj powierzchni Metal i armatura
Litraż 600 ml
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast