Czyściwo papierowe wielozadaniowe Tork Premium do trudnych zabrudzeń w małej roli białe

Tork
130062
Tork
Cena
84,06 zł 68,34 zł
Czyściwo papierowe wielozadaniowe Tork Premium do trudnych zabrudzeń w małej roli białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w małej roli Tork Advanced 430 Performance

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Celulozowe

3 do 10 dni roboczych

System: W1/W2
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza TAD
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 500
Wymiary odcinka: 23,5 x 34 cm
Długość rolki: 170 m
Średnica rolki: 26,2 cm
Ilość rolek w kartonie: 2

Mocne czyściwo, idealne do czyszczenia i wycierania różnorodnych powierzchni i przedmiotów. Wykonane z 2 warstw celulozy w technologii TAD, co nadaje czyściwu mięsistości i miękkości. Nowa technologia klejenia warstw (w formie nieregularnych linii przypominających włókna) zapewnia większą trwałość, elastyczność oraz zapobiega rozwarstwianiu się czyściwa w trakcie pracy. Dostępne w kolorze białym i niebieskim, aby spełnić wymagania różnych użytkowników. Szybka absorpcja - oszczędność czasu, suche i czyste dłonie redukują ryzyka zakażenia żywności. Duża chłonność - mniej odpadów, niższe koszty. Duże zdolności czyszczące - wydajność. Wytrzymałe na sucho i mokro - większa efektywność, mniejsze zużycie czyściwa. Posiada certyfikat ISEGA, zezwalający na stosowanie produktu w przemyśle spożywczym - higieniczne, zapewnia bezpieczeństwo żywności. Uniwersalne - odpowiednie do różnych zastosowań.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540183719
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast