Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań, 1-warstwowe, żółte

Tork
127107
Tork
Cena
214,75 zł 174,59 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w dużej roli Tork Universal 310

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Makulaturowe

3 do 10 dni roboczych

System: W1
Kolor: Brązowy 
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 1
Szerokość odcinka: 33 cm
Długość rolki: 1000 m
Średnica rolki: 37 cm
Ilość rolek w kartonie: 1

Uniwersalne czyściwo makulaturowe, przeznaczone do ogólnego zastosowania. Wytrzymałe, także po zmoczeniu. Dobrze wchłania i usuwa oleje, brud i wodę. Przeznaczone do miejsc o dużym zużyciu. Ekonomiczne - zastosowanie wszędzie tam, gdzie istotnym czynnikiem jest cena. Znakomite uzupełnienie oferty czyściw non-woven.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540069723
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Żółty
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast