Czyściwo włókninowe do polerowania Tork Premium w odcinkach białe

Tork
197478
Tork
Cena
103,34 zł 84,02 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo specjalistyczne do polerowania w odcinkach..

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Specjalistyczne

3 do 10 dni roboczych

System: W4
Kolor: Biały
Wymiar odcinka 38,5 x 42,8 cm.
Opakowanie zawiera 140 odcinków

Unikalna porowata struktura zapewnia podwójne działanie - łatwiejsze i szybsze nakładanie środków polerskich i nadawanie połysku. Nisko pylne - pozostawia powierzchnię czystą, bez smug. Miękkie czyściwo 'ślizga się' po powierzchni nie pozostawiając śladów i nie rysując powierzchni. Mocne - nie rozdziera się podczas użycia. Szybka i optymalna absorpcja - ekonomiczne zużycie środków polerskich. Skuteczne także na mokro.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540236675
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast