Czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork w dużej roli, turkusowe

Tork
190494
Tork
Cena
509,00 zł 413,82 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo specjalistyczne do precyzyjnego czyszczenia w roli 180m

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Specjalistyczne

3 do 10 dni roboczych

System: W1/W2/W3
Kolor: Turkusowy
Surowiec: Non-woven
Ilość warstw: 1
Wymiary odcinka: 36 x 27,5 cm
Długość: 180m 

 


Najwyższej jakości czyściwo w ofercie Tork. Przeznaczone do precyzyjnego i delikatnego czyszczenia. Nisko pylne, nie pozostawia śladów - doskonałe do miejsc wrażliwych na pylenie. Bardzo wytrzymałe - zapewnia długotrwałe działanie, może być stosowany kilkakrotnie.

Miękki materiał czyści skutecznie nie rysując delikatnych powierzchni. Elastyczne - ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. O wysokich zdolnościach absorpcyjnych. Współpracuje z detergentami oraz rozpuszczalnikami, na bazie wody i organicznymi
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540741186
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Turkusowy
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast