Czyściwo Tork Premium 530 włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, 1w., niebieski, 100 szt/op. system W4

Tork
530279
Tork
Cena
84,28 zł 68,52 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork Premium wielozadaniowe w odcinkach 530

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Wielozadaniowe

3 do 10 dni roboczych

System: W4
Kolor: Niebieski. 
Materiał: Non-woven
Wymiar odcinka: 38,5x42,8 cm.
Ilość warstw: 1
Opakowanie zawiera 105 odcinków.

Wytrzymałe i mocne czyściwo.  Wytrzymałe i mocne czyściwo - umożliwia czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni bez ryzyka rozdarcia czyściwa. Grube i mięsiste czyściwo - chroni dłonie przed poparzeniem przy czyszczeniu rozgrzanych powierzchni lub skaleczeniem przy czyszczeniu ostrych krawędzi. Chropowata struktura gwarantuje większą skuteczność. Współpracuje nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami przy usuwaniu olejów, smarów czy farby. O bardzo wysokim stopniu absorpcji (zarówno wody, jak i oleju). O obniżonej pylności. Posiada certyfikat dopuszczający do używania w przemysle spożywczym.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322541183190
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Niebieski
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast