Czyściwo włókninowe Tork Premium w roli nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni, białe

Tork
190594
Tork
Cena
77,70 zł 63,17 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Tork Premium Czyściwo nasączane do czyszczenia powierzchni w wiaderku.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Nasączane

3 do 10 dni roboczych

Kolor Biały.
Długość roli 15,66 m.
Ilość odcinków 58 szt.
Wymiary odcinka 27 x 27 cm. 

Czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni jest wygodnym i skutecznym sposobem na czyszczenie powierzchni, wówczas gdy nie mamy dostępu do wody. Czyściwo nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni i elektroniki i zapewnia skuteczne czyszczenie. Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy usuwaniu oleju, tłuszczu i brudu


 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540372748
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W14 - System Handy Bucket
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast