Czyściwo włókninowe Tork Premium w roli nasączane do trudnych zabrudzeń rąk, białe

Tork
190592
Tork
Cena
85,87 zł 69,81 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Tork Premium Czyściwo nasączane do czyszczenia dłoni w wiaderku. Kolor Biały.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Nasączane

Długość roli: 15,66 m.
Ilość odcinków: 58 szt.
Wymiary odcinka: 27 x 27 cm.

Tork Premium Wet Wipe Hand Cleaning to nasączone czyściwo non-woven przeznaczone do czyszczenia dłoni. Łagodne dla skóry. Rozwiązanie Tork jest na tyle delikatne, że może być wykorzystane do częstego stosowania każdego dnia. Efektywne w usuwaniu opornych zabrudzeń - skutecznie usuwa nawet najcięższe zabrudzenia, jak np. olej, farba czy smar. Wygodny system w codziennej pracy - poręczne plastikowe wiaderko Handy Bucket gwarantuje, że czyste dłonie są zawsze w zasięgu ręki. Specjalna mikro-emulsja rozpuszcza zabrudzenia, mocne, ale delikatne czyściwo wchłania brud. Praktyczna zamykana zatyczka oraz szczelny silikonowy otwór chroni czyściwo przed wysychaniem i zapewnia kontrolę dozowania - jeden odcinek za każdym razem.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540311921
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W14 - System Handy Bucket
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast