Czyściwo włókninowe Tork Premium wielozadaniowe w dużej roli niebieskie

Tork
510204
Tork
Cena
705,04 zł 573,20 zł

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork Premium włókninowe, niebieskie, 1 warstwa, system W1

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Wielozadaniowe

3 do 10 dni roboczych

System: W1
Kolor: niebieski 
Jakość: premium
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 1000
Szerokość rolki: 42 cm
Długość rolki: 380  m
Średnica rolki: 38 cm
Wewnętrzna średnica glizy: 7,3 cm


Opis:
Czyściwo Tork Premium włóknikowe do systemów W1. Produkt w kolorze niebieskim, wytrzymałe, miękkie i elastyczne czyściwo stosowane do lekkich zabrudzeń. Miękkie - w dotyku przypomina materiał. Elastyczne - ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Delikatne dla powierzchni podatnych na zarysowanie. O bardzo wysokim stopniu absorpcji, zwłaszcza oleistych substancji i innych płynów. 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540057416
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Niebieski
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast