Dirt-Ex - Usuwanie tłustych zabrudzeń przemysłowych pochodzenia naftowego

Pramol
20132
Pramol
Cena
28,06 zł 22,81 zł

Preparat intensywnie czyszczący - do usuwania tłustych, trudnych, uporczywych zabrudzeń pochodzenia naftowego i roślinnego oraz gumy i śladów opon (garaże, warsztaty)

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyszczenie Linoleum i PCV

Tylko %1 pozostał

Wysoce skuteczny zasadowy preparat czyszczący do usuwania trudnych zabrudzeń. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcze (pochodzenia naftowego i roślinnego), oleje, osady, stare uporczywe zabrudzenia i pozostałości po długotrwałym używaniu środków pielęgnacyjnych. Preparat szczególnie zalecany do czyszczenia hal produkcyjnych, parkingów i warsztatów. Usuwa ślady opon i kół wózków widłowych.

Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 1-50%
  • pH koncentratu: 13-14
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Do bardzo silnych zanieczyszczeń stosować proporcje od 1:1 do 1:10 z wodą, natomiast przy lżejszych zabrudzeniach stosować 1:100. Do maszyny wysokociśnieniowj wlać od 50 ml na 10 litrów wody (0,5 % - 1% roztwór). Ściany spłukiwać od dołu do góry aby uniknąć spływania strug.

Uwagi

Nie stosować do aluminium.

Bezpieczeństwo

Posiada właściwości drażniące skórę i oczy. W czasie pracy z produktem należy stosować rękawice i okulary ochronne. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Przechowywać w temperaturze powyżej 5 st.C.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, fosfaty. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, alkalia, substancje zapachowe, substancje barwiące

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne, Warsztat
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast