Dozownik do woreczków sanitarnych Tork biały

Tork
566000
Tork
Cena
30,41 zł 24,72 zł
Dozownik Tork na woreczki sanitarne

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Kosze na Odpady

3 do 10 dni roboczych

Kolor: Biały
Tworzywo: ABS
Wymiary: 3,6 x 10 x 1,4 cm

Dozownik na woreczki sanitarne bardzo dobrze spełnia swoją funkcję w miejcach o dużej częstotliwości ruchu. Nie zajmuje dużo powierzchni dzieku czemu można go montować nawet w niewielkich pomieszczeniach.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540557961
Producent Tork
System B5 - System woreczków sanitarnych
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast