Woreczki sanitarne Tork 25 szt.

Tork
204041
Tork
Cena
11,75 zł 9,55 zł
Woreczki sanitarne Tork 25 szt. jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 48 szt.</strong>
Cena za jedno opakowanie woreczków 25szt. Woreczki sanitarne Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Worki na Śmieci

3 do 10 dni roboczych

Kolor: biały
Materiał: celuloza
Ilość w opakowaniu: 25 szt.
Ilość w kartonie zbiorczym: 25 x 48Woreczki sanitarne przeznaczone do damskich toalet. Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję szczególnie w miejscach o dużej częstotliwości ruchu: szkołach, uczelniach, zakładach pracy, centrach handlowych.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540502657
Producent Tork
System B5 - System woreczków sanitarnych
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast