Dozownik Tork Matic® do ręczników papierowych w roli stalowy z sensorem Intuition™

Tork
460001
Tork
Cena
1 800,63 zł 1 463,93 zł
Dozownik Tork do ręczników w roli z bezdotykowym systemem dozowania

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki Ręczników w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: H1
Kolor: Srebrny
Tworzywo: Stal nierdzewna
Wymiary: 37,3 x 34,5 x 20,4 cm 

Bezdotykowy system dozowania – nowoczesne rozwiązanie i większa higiena. Kontrolowane zużycie – dozowanie jednego ręcznika na raz i regulowanie jego długości.Wydajne rozwiązanie – rzadka wymiana rolek i łatwa obsługa

 


Dozownik nie jest wyposażony fabrycznie w baterie

Do dozownika potrzeba 3 baterie R20

 

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540781984
Producent Tork
System H1 - System ręczników do rąk w roli
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast