Dozownik Tork do mydła w płynie i środków dezynfekujących 1l. z ramieniem, kolor biały, system S1

Tork
560101
Tork
Cena
222,88 zł 181,20 zł

Dozownik Tork do mydła w płynie z łokciownikiem

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Mydła w Płynie

3 do 10 dni roboczych

Dozownik na wkłady z mydłem 1l.

System: S1
Kolor: biały
Tworzywo: plastik ABS+MABS + stal nierdzewna
Wymiary: 29,1 x 11,2 x 11,4 cm
Pojemność: 1l

Opis:
Rzetelny system dozuje jednakową ilość mydła oraz zapobiega kapaniu - gwarantuje najwyższą higienę. Duża pojemność 1l. - rzadsze uzupełnianie. Dozownik ten został zaprojektowany specjalnie do łazienek, gdzie wysoki poziom higieny odgrywa kluczową rolę jak lecznictwo czy przemysł spożywczy.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322541325736
Producent Tork
System S1 - System do mydeł w płynie
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast