Mydło w płynie Tork Premium ekstra delikatne bezzapachowe

Tork
420701
Tork
Cena
30,09 zł 24,46 zł
Bezzapachowe mydło w płynie wysokiej jakości Tork Premium.Nie zawiera środków zapachowych ani też barwników. Idealne do delikatnej skóry narażonej na występowanie odczynów alergicznych.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w Płynie

3 do 10 dni roboczych

System: S1
Kolor: Biały
Pojemność: 1l = 1000 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

Doskonałe do częstego mycia rąk. Nie zawiera środków zapachowych ani barwiących, co zmniejsza ryzyko wystąpienia odczynów alergicznych. Czyści i czynnie poprawia stan skóry. Przyjazne dla środowiska, posiada etykietę "Nordyckiego Łabędzia" oraz "Kwiatek UE"
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540394375
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S1 - System do mydeł w płynie
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast