Dozownik Tork mini do mydła w płynie czarny

Tork
561008
Tork
Cena
88,62 zł 72,05 zł
Dozownik Tork mini do mydła w płynie

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Mydła w Płynie

3 do 10 dni roboczych

System: S2
Kolor: czarny
Tworzywo: plastik ABS+MABS
Wymiary: 20,6 x 11,2 x 11,4 cm
Pojemność: 475 ml

Opis:
Rzetelny system dozuje jednakową ilość mydła oraz zapobiega kapaniu. Gwarantuje najwyższą higienę. Został zaprojektowany do każdego rodzaju łazienki.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540355109
Producent Tork
System S2 - System do mydeł w płynie, mały
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast