Tork Matic® ekstra długi ręcznik w Roli

Tork
120059
Tork
Cena
76,56 zł 62,24 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Ręcznik Tork w roli Matic System H1 biały 280m 1w

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki Papierowe w Roli

3 do 10 dni roboczych

System: H1
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 1
Długość rolki: 280 m
Ilość odcinków: 1200  
Szerokość rolki:  21 cm 
Średnica rolki: 19 cm
Wymiary odcinka: 21x25 cm

Najdłuższy w ofercie ręczników H1. Ręcznik jednowarstwowy wykonany z celulozy w technologii TAD. Dzięki wykonaniu produktu w technologii TAD, ręcznik jest niezwykle chłonny oraz mięsisty. Produkt polecany do miejsc o dużym natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540918861
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System H1 - System ręczników do rąk w roli
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast