Kosz Tork na odpady 50 l czarny

Tork
563008
Tork
Cena
552,13 zł 448,89 zł
Kosz Tork na odpady

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Kosze na Odpady

3 do 10 dni roboczych

System: B1
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS
Wymiary: 62,9 x 38,9 x 28,9 cm
Pojemność: 50 l

Całkowicie schowany worek na odpady gwarantuje estetyczne rozwiązanie. Intuicyjnie prosta wymiana worków. Atrakcyjny dozownik, który pasuje do każdej łazienki. Wyposażony w kółka co ułatwia otwieranie. Opcjonalna pokrywka - estetyczne rozwiązanie. Wieszany na ścianie lub stojący, daje możliwość dopasowanie do potrzeb klienta.

CZAS REALZACJ 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540349436
Producent Tork
System B1 - system koszy 50L
Kolor Czarny
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast