Prima - Preparat gruntujący pod powłokę polimerową

Pramol
2024
Pramol
Cena
485,60 zł 394,80 zł

Wysokopołyskowa powłoka polimerowa

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Powłoki Polimerowe i Akrylowe

Powłoka na bazie poliuretanów do wszystkich podłóg wodoodpornych. Szczególnie zalecana do pokrywania gładkich podłóg kamiennych - naturalnych i sztucznych. Można stosować także do pcw i linoleum. Daje wytrzymałą, elastyczną, warstwę ochronną nieprzyjmującą brudu. Znakomita przywieralność i elastyczność. Bardzo odporna na ścieranie. Ta trwała powłoka wydłuża odstępy pomiędzy czyszczeniami podstawowymi. Poprzez polerowanie metodą wysokoobrotową osiąga się szczególnie wysoki połysk i optymalną trwałość. Stanowi doskonały podkład do zastosowania preparatu Optima lub innych preparatów polimerowych.  Aplikować ręcznie. Zaleca się położenie 1-2 warstw.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 3-5 l/100 m2
  • pH koncentratu: 9
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Wylać nierozcieńczoną na gruntownie oczyszczoną, czystą powierzchnię, nanosić równomiernie pasami przy pomocy urządzenia do nanoszenia. Stosować 1-2 warstwy w zależności od chłonności podłoża. Pierwszą warstwę pozostawić odpowiednią ilość czasu do wyschnięcia. Klamrę wypłukać natychmiast wodą. Powlekać tylko wykładziny pozbawione wosku.

Uwagi

Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE. mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: składniki pielęgnacyjne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, środki konserwujące

Dane techniczne

Trwałość: co najmniej 2 lata

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV
Tork Pramol Cleanfix Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast