Strip-Forte - Usuwanie wosków, ściąganie starych powłok ,emulsji oraz polimerów

Pramol
2017
Pramol
Cena
26,52 zł 21,56 zł

Preparat do usuwania powłok polimerowych i akrylowych - do usuwania powłok woskowych, emulsji połyskowych i uporczywych zabrudzeń. Do gruntownego czyszczenia

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Stripery - Usuwanie Powłok

Tylko %1 pozostał

Wysoce skuteczny preparat do usuwania powłok polimerowych i akrylowych,  do gruntownego doczyszczania podłóg odpornych na działanie środków alkalicznych oraz do usuwania powłok woskowych, emulsji połyskowych oraz uporczywych zabrudzeń ze wszystkich podłóg zmywalnych takich jak tworzywa sztuczne (pcw), beton twardy, płytki podłogowe, klinkier, kamień naturalny i sztuczny, guma, ksylolit. Nie stosować do podłóg drewnianych, korkowych i z linoleum. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 2-20%
  • pH koncentratu: 11,8
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Wlać 0,5 – 2 l na 10 l ciepłej wody (5 – 10%). Do usuwania silnego zabrudzenia stosować 200 – 500 ml na 10 l wody (2-5%). Rozprowadzić roztwór. Pozostawić na ok. 10 min. Szorować, odessać lub zebrać. Przed zastosowaniem dalszej powłoki wypłukać czystą wodą.

Uwagi

Zmywać natychmiast wodą plamy na powierzchniach pomalowanych lub lakierowanych czy
listwach cokołowych. Nie nadaje się do linoleum (przebarwienia) i asfaltu.

Bezpieczeństwo

Przy zetknięciu ze skóra lub oczami natychmiast przemyć obficie wodą. Pożądane stosowanie rękawic ochronnych. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, mniej niż 5% fosfatów, czynniki kompleksujące. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, aminy, substancje zapachowe.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast