Dozownik do mydła w piance biały Tork

Tork
561500
Tork
Cena
110,18 zł 89,58 zł
Dozownik Tork do mydła w piance

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Dozowniki do Mydła w Płynie

3 do 10 dni roboczych

Dozownik na wkłady z pianką 1l.

System: S4
Kolor: biały
Tworzywo: plastik ABS+MABS
Wymiary: 28,6 x 13,0 x 10,5 cm


Dozownik do mydła w piance Tork został zaprojektowany z myślą o firmach czy instytucjach użyteczności publicznej, gdzie higiena odgrywa jedną z najważniejszych ról, a więc w szpitalach czy przemyśle spożywczym. Dozownik do mydła w piance został zaprojektowany zgodnie ze standardami systemu S4 i sprawdzi się w każdym rodzaju łazienki. Pojemnik w kolorze białym wykonano z tworzywa plastikowego ABS+MABS. Wymiary dozownika to 28,6 x 13 x 10,5 cm.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540517989
Producent Tork
System S4 - System mydeł w pianie
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast