Włókninowe czyściwo kuchenne Tork

Tork
473179
Tork
Cena
89,26 zł 72,57 zł
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo Tork włókninowe kuchenne, kolor biały, 1 warstwa, wymiar 35,5x41,5, 75 szt/op.

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa Specjalistyczne

3 do 10 dni roboczych

System: W4
Kolor: biały
Ilosć warstw: 1
Wymiar odcinka 35,5 x 41,5 cm.
Opakowanie zawiera 75 odcinków
Ilość opakowań w kartonie: 4


Opis:
Utrzymanie czystości w pracującej pełną parą kuchni to żaden problem dzięki temu uniwersalnemu czyściwu kuchennemu. Gruba i wysoce chłonna konstrukcja umożliwia szybkie usunięcie trudnych wycieków. Co więcej, czyściwo jest odporne na działanie wysokich temperatur i nawet po zamoczeniu pozostaje wytrzymałe, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki wykonaniu z włókien pochodzenia roślinnego* i opakowaniu z materiałów pochodzących z recyklingu możesz ograniczyć swój wpływ na środowisko. W połączeniu z naszymi dozownikami Tork W4 do czyściw, dozującymi po jednym listku, również ogranicza ilość odpadów i promuje higienę. * Produkt z certyfikatem OK Biobased stowarzyszenia TÜV Austria

Uniknij potrzeby kupna różnych rodzajów czyściw do zadań kuchennych – to grube czyściwo z zawartością bawełny usunie każde zabrudzenie.
Czyść skutecznie i bezpiecznie gorące powierzchnie dzięki temu czyściwu odpornemu na działanie wysokich temperatur.
Popraw wyniki swojej działalności w zakresie zrównoważonego rozwoju – ten produkt wytwarzany jest w 100% z włókien pochodzenia roślinnego*. *Produkt z certyfikatem OK Biobased stowarzyszenia TÜV Austria
Dobra chłonność ułatwia i przyspiesza zbieranie rozlanych płynów
Popraw wyniki swojej działalności w zakresie zrównoważonego rozwoju – to opakowanie zostało wykonane z włókien w 100% pochodzących z recyklingu i co najmniej w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

 

 

 

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322541182490
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Biały
Tork Pramol Bulky-Soft Katrin Buzil Unger Ecolab Voigt Snekkar Splast